Nasi Partnerzy

GO+EAuto

Samochody elektryczne

FUNDACJA CZŁOWIEK

Best Brands

Best Brands jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności koncentruje się na produktach z branży FMCG. 

Korab Garden

Korab Garden jest firmą rodzinną posiadającą ponad 200 ha własnych upraw owocowych. Specjalizuje się w owocach ciemnych, o wysokiej zawartości antocjanów, co czyni je niezwykle zdrowym dodatkiem do codziennej diety.

Klub Żeglarski Horn

Przystań Horn to profesjonalnie i kompleksowo wyposażona baza szkoleniowo-żeglarska niemal w centrum Krakowa.

BIOONE

Bioone to polska firma, właściciel marki „ atodobre!”, skoncentrowana na produkcji żywności naturalnej, zdrowej i ekologicznej, do której nie używa się chemicznych konserwantów i barwników.

POLBIOECO

Firma jest przedstawicielem i dystrybutorem firmy Alinor – producenta wysokiej jakości cenionych na polskim rynku „mlecznych” napojów ryżowych Vitariz, sojowych Soydrink oraz Vitasi czy BioZen.

I Ty Możesz Być wielki

Do celów Stowarzyszenia ITMBW należy m.in. upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, a w szczególności popularyzowanie idei biegania.

B YOU

Owoce ACAI. Taki wyjątkowy owoc, korzystny dla twojego umysłu, ciała i duszy, mógł pochodzić tylko z równie niezwykłego miejsca.

DW RAFAEL

DELECTIO
Dom Wydawniczy Rafael