Fiat 500e to elektryczna wersja modelu 500, która została zaprezentowana na wystawie Los Angeles Auto Show 2012. Jest wyposażony w napęd trakcyjny o maksymalnej mocy 83 kW, dzięki czemu jest jednym z bardziej dynamicznych samochodów elektrycznych dostępnych na rynku ( około 8s 0-100km/h). Spory jak na tak niewielkie auto jest również umieszczony pod siedzeniami pakiet akumulatorów, gromadzący 24 kWh energii.

NISSAN LEAF ABS, Elektryczne 4 szyby, elektrycznie ustawiane podgrzewane lusterka, podgrzewana kierownica, 4 poduszek powietrznych, elektryczne wspomaganie kierownicy, gniazdo AUX, USB, kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja automatyczna, radio CD, zestaw głośnomówiący, tylna kamera cofania, podgrzewane przednie i tylne siedzenia, podłokietniki przednich siedzeń, centralny zamek+ otwieranie i odpalanie bez kluczykowe, elektrochromatyczne lusterko wsteczne.

Stacje Efacec EV DC QC45 to rozwiązania pozwalające na szybkie zaopatrywanie w energię wszelkiego rodzaju pojazdów niezależnie od standardu: CHAdeMO, CCS czy AC Typ-2. System jest niebywale łatwy w obsłudze. Po identyfikacji użytkownika (uwierzytelnieniu — jeśli jest wymagane), wystarczy wybrać opcję zgodną z własnym autem i podłączyć stację ładowania. Cykl ładowania DC zakończy się samoistnie lub może zostać przerwany na żądanie użytkownika. Więcej tutaj.

Samochody elektryczne z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Rzeszę fanów pozyskały na całym świecie. W związku z tym, gwałtownie rośnie zapotrzebowanie na punkty ładowania, które gwarantują nieprzerwaną mobilność. W Polsce temat ten jest wciąż niedostatecznie zgłębiony. Brak rozbudowanej sieci stacji ładowania powoduje, że rozwój tej gałęzi przemysłu motoryzacyjnego jest ograniczony.

Jak możesz poznać?

Samochody elektryczne

 

 

 

Pon-Pią 08-17
Sob 08-14:00

ul. Siewna 30A
31-231 Kraków (dojazd w mapach google)

Samochody elektryczne